گالری تصاویر نمایشگاه

اخبار

گذری از نمایشگاه سبیت 2014 هانوفر
گذری از نمایشگاه سبیت 2014 هانوفر
نمایشگاه CeBIT آلمان، که در واقع اختصار " مرکز فناوری اداری و اطلاعات "می باشد، پس از گذشت نزدیک به
الکتروموبیلیتی در نمایشگاه سبیت 2014
الکتروموبیلیتی در نمایشگاه سبیت 2014
آژانس ایتلیجنس، اخباری مورد الکتروموبیلیتی در نمایشگاه سبیت 2014 ارائه می‌دهد. آژانس اطلاعاتی با حما
در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۴ آلمان چه گذشت؟
در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۴ آلمان چه گذشت؟
سبیت 2014 در هانوور، دری است گشوده شده برای بیزینس های بزرگ و کوچک تا بتوانند جدیدترین فناوری ها را
تعداد نمایش:

CeBIT 2014

 

سبیت 2014 ، 9 تا 13 مارس

CeBIT 2014, 09 to 13 March

نخستین دوره نمایشگاه سبیت در سال 1970 برگزار شد نمایشگاه سبیت (Centrum für Büroautomation, Informationstechnologie und Telekommunikation)  بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد ICT و تکنولوژی جهان است و هر سال در شهر هانوفر آلمان برگزار می‌شود.

نمایشگاه سبیت

در این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از کمپانی‌ها، سازمان‌ها و مراکز معتبر پژوهشی مرتبط با تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی و تصمیم‌سازان حوزه ICT در سبیت شرکت می‌کنند.

بیست‌وهشتمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی فن‌آوری اطلاعات و صنعت ارتباطات آلمان "CeBIT" که روز ۹ مارس با شعار "اعتماد خوب است، اما کنترل بهتر" گشایش و تا ۱۵ مارس ادامه یافت، بیش از ۳۴۰۰ شرکت از ۷۰ کشور جهان، تازه‌ترین تولیدات خود را در زمینه‌ی محصولات الکترونیک، اینترنت و زیرساخت‌های مخابراتی ارائه دادند.

 

نمایشگاه سبیت روز یک‌شنبه (۱۸ اسفند / ۹ مارس) در شهر هانوفر آلمان آغاز به کار کرد. در نخستین روز افتتاح نمایشگاه هنوز غرفه‌ها کاملا آماده پذیرش مهمانان نبودند. آخرین پیچ‌ها بسته می‌شدند و بیش از ۱۰ هزار نفر در کار آماده کردن نمایشگاه برای بازیدکنندگان بودند.

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، در غرفه‌ای با یک آدم آهنی برخورد و تبادل نظر کردند. بریتانیا امسال مهمان رسمی نمایشگاه بین‌المللی سبیت بود.

 

 

 در این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از کمپانی‌ها، سازمان‌ها و مراکز معتبر پژوهشی مرتبط با تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی و تصمیم‌سازان حوزه ICT در سبیت شرکت می‌کنند.

 در حوزه‌های گوناگون مرتبط با IT، نمایشگاه‌های مشهور و کم‌نظیر دیگری در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود؛ مثل نمایشگاه CES لاس‌وگاس، GSMA بارسلونا و Computex تایوان، اما کارشناسان سبیت را مهم‌ترین رویداد صنعت ارتباطات قلمداد می‌کنند.

 این نمایشگاه بزرگترین رویداد صنعت کامپیوتر ، آی تی ، شبکه و .. در دنیا و پیشرو ترین رویداد جهانی در زمینه IT ، ICT و دنیای دیجیتال است که همه ساله با حضور فعالان علوم رایانه (کامپیوتر)، ارتباطات و مخابرات در شهر هانوفر آلمان برگزار میشود، حضور بیش از 3000 شرکت وغرفه دار در مساحتی بیش از 260.000 متر مربع از 70 کشور و حضور غریب به 300.000 بازدیدکننده (شامل مدیران ارشد، متخصصین، دانشمندان، سیاست‌مداران و روزنامه‌نگاران نشریات مختلف) از سراسر جهان در سال 2012 ، نشان دهنده اهمیت نمایشگاه سبیت آلمان میباشد.

 همه ساله شرکت‌های فعال در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دنیا در نمایشگاه سبیت آلمان حضور می یابند و دستاوردهای تخصصی خود را در معرض دید عموم و کارشناسان این صنعت قرار می‌دهند.

 در نمایشگاه کامپیوتر یا همان نمایشگاه سبیت آلمان هر ساله در حدود 60 غرفه کشوری به صورت پاویون رسمی برپا میشود، که شرکت‌های خصوصی کوچک و متوسط آن کشور در غرفه به ارائه محصولات خود می‌پردازند.

 نمایشگاه سبیت با توجه به عظمت خود، در حال حاضر به عنوان پرچم ‌دار رویدادهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در دنیا مطرح می‌باشد. در نمایشگاه سبیت آخرین فناوری‌ها ، راهکارهای دیجیتالی ، نوآوری‌ها و اختراعات مطرح در این حوزه به معرض دید کارشناسان قرار می‌گیرد.

 نمایشگاه سبیت هم‌چنین پذیرای بزرگترین گردهمایی مربوط به حوزه فناوری اطلاعات جهان به نام Global Conference می‌باشد.

نمایشگاه سبیت فرصتی است برای تولیدکنندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات برای عرضه و فروش آن به تمام دنیا محسوب می‌گردد.

شوهای سه‌بعدی یکی از محصولات کنسرن GFT بود. این کنسرن به جمع‌آوری استعدادهای جوان پرداخته و همکاری‌های خود را با جوانانی که شرکت‌هایی تاسیس کرده‌اند افزایش داده است.

 

 

اعتماد به پردازش داده‌ها موضوع مهم نمایشگاه سبیت آلمان، بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات دیجیتال و فناوری‌های حوزه اطلاعات و مخابرات دنیا بود.

 

برخی از فعالیت های صورت گرفته در سبیت 2014

* کمپانی OCZ درایو های اس اس دی خود را رونمایی کرد.
* سی گیت چاره جویی های ذخیره سازی خود را به رخ کشید.
* اینتل تراشه های خود Puma 6 برای هوشمند سازی خانه ها را نشان داد.
* کمپانی Software AG پلتفورم های عملیاتی و هوشمند خود را در محیط های بیزینس و صنعتی معرفی کرد.
فوجیتسو پی سی های کم مصرفی که هرگز خاموش نمی شوند را عرضه کرد.
* سامسونگ سرویس پرینت کلود ، پرینتر NFC برای بیزینس های کوچک و کروم بوک 2 خود را مجهز به برنامه های گوگل را معرفی کرد.
* کمپانی eGate در بخش هویت بیومتریک قراردادهای امنیتی خوبی امضا کرد.
* CODE_n و استارت آپ بیزینس ها خوش درخشیدند.
* مبارزه با جاسوسی های NSA در جای جای کنفرانس میان متخصصان امنیت اطلاعات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
* بحث توسعه خودروهای بدون راننده و سراسر هوشمند بحث شد.
* اینترنت اشیاء و هنر مدیریت بر دیتا های بزرگ نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


 محصولات و عناوین حاضر در نمایشگاه سبیت 2014 هانوفر آلمان:

-CeBIT gov شامل راهکارهای ICT در بخش دولتی و تازه های این عرصه برای زیرساخت های آینده .

 - ارائه تحقیقات ، پژوهش ها و تازه های دنیای دیجیتال توسط دانشگاه ها ، ارگان های دولتی ، بخش آموزش ، سلامتی ، بهزیستی ، تجهیزات الکترونیک ، تجهیزات دیجیتالی پزشکی وبهداشتی .

 -به موازات نمایشگاه، کنفرانس ها و نشست های بین المللی در خصوص علوم یاد شده برگزار می گردد که با مشارکت در آنها می توان با جدیدترین نوآوری ها و راهکارهای دیجیتالی آشنا شد .

 -راهکار ها، نو آوری های سیستم های هوشمند دیجیتال ، مدیریت هوشمند سیستم ، سرویس های IT و مشاوره تکنولوژی های نوین در سیستم های ایمنی ، تازه ها و خدمات ارتباطات و مخابرات ، سیستم های مخابراتی دیجیتالی برای تلفن ، فکس ، پیجر، موبایل، رادیو ، سیستم های راهبری و هدایت ماهواره ای ، اطلاع رسانی ماهواره‌ای، تله ماتیکس ، سیستم های حمل و نقل و...

 -گرافیک و صدا ، کیس و خنک کننده ها ، انواع کامپیوتر های خانگی و قابل حمل( NoteBook )، سرگرمی ها و بازی های دیجیتالی ، سیستم های هوشمند الکترونیکی با مصارف اداری و خانگی ، انواع موبایل و تجهیزات جانبی ، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، انواع نرم افزار ها و خدمات شبکه ای و تکنولوژی های بی سیم در ارتباط با مخابرات ، تجهیزات و تسهیلات اداری مانند دستگاه فتوکپی ،

 چاپگر ، اسکنر ، سیستم پست الکترونیکی و بایگانی هوشمند ، تجهیزات کامپیوتر مانند صفحه نمایش ، صفحه کلید ، کیس، رک، آداپتور و راه حل های دیجیتالی برای زندگی هوشمند شامل تلویزیون، سیستم های صوتی و تصویری، سینمای خانگی.

 


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.